66-002 Zielona Góra
Stary Kisielin - Przemysłowa 3A

68 323 80 75
607 483 216  
turboserwis@interia.pl

Galeria

Turbosprężarki Samochodowe Zielona Góra

Turbosprężarki Samochodowe lubuskie

Turbosprężarki Samochodowe

nowe zawory Turbosprężarki samochodowe Tokarski

Regeneracja TurbosprężarekTurbosprężarki nowe BMW

Regeneracja Turbosprężarek

Regeneracja turbin samochodowych - Tokarski

Naprawa turbin samochodowych

Regeneracja Naprawa Serwis Turbin - Tokarski

Regeneracja turbin - naprawa turbiny samochodowej

Powyżej przedstawiamy galerię zdjęć warsztatu samochodowego P.H.U. Tokarski z Zielonej Góry. Warsztat zajmuje się regeneracją i naprawą turbin samochodowych w autach osobowych, dostawczych, busach, ciągnikach siodłowych, ciężarówkach czy maszynach rolniczych.

 

Posiadamy precyzyjny sprzęt do naprawy turbin, turbosprężarek, sprężarek samochodowych. Maszyny i urządzenia służące do regeneracji turbin są obsługiwane przez wykwalifikowany personel i najlepszych mechaników w mieście. Regeneracja turbosprężarek wykonywana jest przez wyspecjalizowany zespół inżynierów, którzy posiadają wszelkie niezbędne szkolenia i certyfikaty.

 

Nasze ogromne doświadczenie wspomagane jest profesjonalnym sprzętem, aby każdy Klient korzystający z usług naprawy samochodu wyjechał zadowolony i usatysfakcjonowany.

 

W naszej firmie możliwy jest również zakup odpowiednich części, gdyż prowadzimy również skup i sprzedaż turbin samochodowych. Można również u nas naprawić, zregenerować lub kupić kompresor klimatyzacji.

 

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na usługi z zakresu regeneracji, naprawy, diagnostyki i serwisu turbin samochodowych!