Płukanie układu klimatyzacji.

Najczęstszą przyczyną nieprawidłowej pracy klimatyzacji w samochodach jest uszkodzenie kompresora klimatyzacji. Element ten pełni istotne zadanie dystrybucji czynnika chłodzącego po całym układzie klimatyzacji. Urządzenie pracuje w trudnych warunkach i pod dużym ciśnieniem, ale głównym powodem jego niesprawności jest zanieczyszczenie. Wszelkie zabrudzenia dostające się do obiegu układu klimatyzacji prędzej czy później trafiają do kompresora. Tam najczęściej osadzają się na iglicy zaworu ciśnieniowego, uniemożliwiając jej poprawną pracę. Naprawa klimatyzacji z niesprawnym kompresorem skupia się wówczas na płukaniu i czyszczeniu całości.

Płukanie układów klimatyzacji

jest to skomplikowany i złożony proces, który składa się z kilku etapów naprawy. Polega on na oczyszczeniu pozostałości z uszkodzonego kompresora klimatyzacji, który uległ zatarciu.

Nieprawidłowo przeprowadzone płukanie układu klimatyzacji często doprowadza w krótkim czasie do ponownego uszkodzenia kompresora. Dlatego firma P.H.U. Tokarski, dbając o dobro Klienta, udziela 12 miesięcznej pisemnej gwarancji na wykonywane usługi.

Kompresor klimatyzacji Płukanie układów klimatyzacji Naprawa klimatyzacji


PHU TOKARSKI

P.H.U. TOKARSKI
Turbosprężarki Samochodowe

Stary Kisielin, 66-002 Zielona Góra
ul. Pionierów Lubuskich 48

telefon:
683 238 075
607 483 216

e-mail: turboserwis@interia.pl